Saaremaa Spa Tours koondab 114 töötajat

11. mai 2020

Eelmisel nädalal esitas töötukassa teatel kollektiivse koondamisteate 15 asutust, kelle poolt esialgselt esitatud informatsiooni alusel kavandatakse koondada 554 töötajat.

Meresuu spaahotell andis ajutisest uste sulgemisest teada eelmisel neljapäeval.

FOTO: Matti Kämärä / Põhjarannik


Möödunud nädalal esitas töötukassale esialgse kollektiivse koondamisteate teiste majutusettevõtete seas Saaremaal registreeritud OÜ Spa Tours, mis opereerib Tallinna Viimsi Spa, Kuressaare Grand Rose ning Narva-Jõesuu Meresuu spaahotelle ja Atlantic H2O veeparki; kavas on koondada kokku 114 töökohta.


Nende hulgas on ka Hestia Hotel Groupi kuuluvad seitse hotelli, kus on ettevõte teatel kavas koondada kokku üle 190 töötaja.


Samuti esitas möödunud nädalal esialgse koondamisteate OÜ Tresmark, mis opereerib toitlustuspaiku Nomad, Pizzanaut, Chicago1933 ja Scotland Yard. Esialgse info kohaselt on kavas koondada 79 töötajat.


11. mai seisuga on eriolukorra algusest esialgse koondamisteate esitanud 97 asutust, seejuures puudutavad teated 2509 töökohta.


Lõpliku, läbirääkimiste perioodile järgneva koondamisteate on alates eriolukorrast esitanud 53 asutust ning koondatud on 1063 töökohta. Suured hotellid pole töötukassa pressiesindaja sõnul sellesse faasi jõudnud.


                                                                                                                  Allikas: Postimees